چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

برای اینکه کار خود را به سایر افراد معرفی کنید،لازم است که اطلاعات مهم خود را در یک کارت با سایز مناسب درج کنید تا در صورت نیاز به همکاران و دوستان خود ارایه دهید.در این بخش در مورد ویژگی های کارت ویزیت ونکات مهم در مورد چاپ کارت ویزیت مطالبی ارایه می شود.


برای اینکه کار خود را به سایر افراد معرفی کنید،لازم است که اطلاعات مهم خود را در یک کارت با سایز مناسب درج کنید تا در صورت نیاز به همکاران و دوستان خود ارایه دهید.در این بخش در مورد ویژگی های کارت ویزیت ونکات مهم در مورد چاپ کارت ویزیت مطالبی ارایه می شود.

کارت ویزیت معمولا در اولین برخورد شما با سایر افراد مبادله می شود.بنابراین نوع اطلاعات ارایه شده در کارت ویزیت ، نوع طراحی  کارت و حتی کاغذ مورد استفاده نقش مهمی در معرفی شغل و حرفه شما به دیگران دارد.بنابراین افزایش آگاهی در مورد چاپ کارت ویزیت سودمند است.

کاربردهای چاپ کارت ویزیت

با وجود اینکه امروزه معمولا همه اطلاعات در فضای مجازی مبادله می شود؛ ولی  چاپ کارت ویزیت هنوز کاربردهای  خاص خودش را دارد.در چاپ کارت ویزیت اطلاعاتی مانند نام ،آدرس و شماره تماس ، آدرس ایمیل،آدرس سایت و ...ارایه می شود.در این بخش سایر کاربردهای چاپ کارت ویزیت به تفصیل بیان می شود.

 • تعداد کم موبایل هوشمند در ایران

منظور این نیست که کمبود موبایل هوشمند در ایران مطرح است.بلکه با توجه به تعداد جمعیت ایران آمار ها نشان میدهد که عده کثیری از مردم یا علاقه ای به تکنولوژی پیشرفته ندارند و یا از آن استفاده نمی کنند.بنابراین برای اینکه اطلاعات تماس کسب و کار خود را به دیگران ارایه دهید، باید از سایر روشهااستفاده کنید.با چاپ کارت ویزیت شما می توانید به این هدف برسید.دیگران در صورت نیاز از اطلاعات درج شده بر روی کارت ویزیت استفاده می کنند و حتی آن را به دیگران نیز معرفی می کنند.بنابراین چاپ کارت ویزیت هنوز یک ابزار قدرتمند بازار یابی است.

 • اعتبار بخشی به شغل

معمولا سایر افراد برای اینکه ارتباط با شما و نوع حرفه شما برقرار کنند؛قبل از آن باید مطمئن شوند که کار شما مشروعیت دارد.برای اینکه این اعتبار بخشی را در کارخود داشته باشید چاپ کارت ویزیتراهی سودمند است. اگر چاپ کارت ویزیتبه صورت حرفه ای انجام گرفته باشد و همه اطلاعات لازم در ان درج شده باشد، شما به عنوان صاحب یک کسب و کار معتبر معرفی می شوید.

 • گسترش روابط انسانی

فضای مجازی برای مبادله اطلاعات با وجود نکات مثبت،نکات منفی هم دارد.سرعت مبادله نکته مثبت است.ولی در فضای مجازی نمیتوان ارتباط واقعی ایجاد کرد.اعتماد در ارتباط هم به راحتی در فضای مجازی صورت نمی گیرد.

دست به دست دادن کارت ویزیت این ارتباط واقعی را ایجاد می کند.علاوه بر آن اگر فردی به شغل و نوع ارایه خدمات شما، علاقه نشان داد شما می توانید ارتباط گسترده تر را با او شروع کنید.بنابر این چاپ کارت ویزیتاین هدف را برای شما ممکن می سازد.البته به یاد داشته باشید که در چاپ کارت ویزیتحرفه ای؛ رنگ،لوگو، خلاقیت و خاص بودن،کیفیت ،پیام درج شده درکارت،املا و دستور زبان به کار رفته در متن بسیار حائز اهمیت است.

 • گسترش فرایند شبکه سازی

قطعا به این مساله به عنوان کارفرمای موفق آگاه هستید که باید با مخاطبان حرفه ای ارتباط برقرار کنید.در تحقیقات متعددی مطرح شده که معمولا افراد ارتباط رو در رو را به سایر شکل های ارتباط( مانند ایمیل، تماس تلفنی و ...) ترجیح می دهند.بنابر این با چاپ کارت ویزیتمناسب و ارایه آن به مخاطبان شبکه ای از فراد با کار و حرفه و هدف مشترک تشکیل می شود.بنابر این به یاد داشته باشید که همیشه کارت ویزیت را به همراه داشته باشید و در صورت ارتباط با دیگران از آن استفاده نمایید.

وقتی شبکه شما گسترش مییابد، فرصت های شغلی بیشتر ایجاد می شود، این موقعیت با: معرفی بیشتر و در نتیجه مشتری بیشتر و مهارت بیشتر در این زمینه ایجاد می شود.

 • برند سازی

وقتی شروع به یک کسب و کار می کنید، برند سازی باید از اهداف بلند مدت شما باشد.برندینگ یک هویت متفاوتی از شما می سازد.بنابر این چاپ کارت ویزیتیک ابزار مفید در این زمینه است.اگر چاپ کارت ویزیتبه درستی صورت گرفته باشد آگاهی از کسب و کار شما را برای مخاطبان بیشتر می کند و شما را به هدف نهایی که معرفی خودتان به عنوان یک برمد است، نزدیک می کند.کارت ویزیت ها به صورت بصری هویت کسب و کار شما را نشان می دهد.نگرش مثبتی از شکا و حرفه تان در مخاطب ایجاد می کند.کارت ویزیت ها مشتری بالقوه را تبدیل به خریداران بالفعل می کند.همه این موارد بستگی به نوع و چاپ کارت ویزیتشما دارد که عناصر مهمی در آن به کار رفته باشد.

 • خلاقیت در چاپ کارت ویزیت

اگر در چاپ کارت ویزیتخود خلاقیت را رعایت کنید باعث می شود تا کارت شما به راحتی بین مردم دست به دست شود.چون جلب توجه عامل مهمی در جذب مخاطب است.ازآن جایی که امروزه انواع کارت ویزیت بین مردم رد و بدل می شود باید در چاپ کارت ویزیتخود خلاقیت و خاص بودن را در نظر بگیرید.کارت ویزیت برای همه کسب و کارها لازم است.فقط باید به نوعی در چاپ کارت ویزیت ویژگی های منحصر به فردی در نظر بگیرید تا متفاوت از سایر کارت ها باشد.

کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت تنوع بالایی دارد.در اینجا به انواع کارت ویزیت اشاره ای می شود.

 • کارت ویزیت سلفون براق

چاپ کارت ویزیت سلفون براق بر روی کاغذ گلاسه 300 گرم چاپ می شود.روکش این کارت با کاغذ سلفون براق پوشیده می شود.کارت ویزیت سلفون از نوع مات و براق به صرفه ترین نوع کارت ویزیت است.جنس سلفون براق موجب استحکام بیشتر کارت می شود.پوست دست، بارنگ های چاپ شده در کارت ویزیت سلفون براق ارتباط مستقیم ندارد.

 • کارت ویزیت سلفون مات

ویژگی کارت ویزیت سلفون مات مانند کارت ویزیت سلفون براق است.با این تفاوت که روکش آن سلفون مات است.در این کارت امکان چاپ یووی UV   نیز وجود دارد.

 • کارت ویزیت های بافت دار و گلاسه

این نوع کارت در بازار بسیار پردرآمد است .فقط در چاپ کارت ویزیت ذکر شده به یاد داشته باشید که از رنگ های تیره استفاده نشود.

 • کارت ویزیت لمینت مات و براق

در چاپ کارت ویزیت ذکر شده محدودیت رنگ وجود ندارد.لمینت به کارت استحکام فوق العاده می بخشد و مانع از خم شدن و پاره شدن کارت می گردد.

کارت لمینت براق

 • کارت ویزیت لمینت برجسته

این کارت جزء زیباترین نوع کارت ها می باشد.ویژگی این کارت ضخامت بسیار خوب آن می باشد.این ضخامت باعث می شود که وقتی دست به چاپ کارت ویزیت مورد نظر خود می زنید به راحتی از بین نرود.

انواع دیگر کارت ویزیت هم وجود دارند که شما می توانید در چاپ کارت ویزیت از آنها استفاده کنید.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید