بیلبورد های جاده چالوس

بیلبورد های جاده چالوس

آوای ترمه مجری تخصصی تبلیغات محیطی در کرج و تهران و جاده چالوس کرج در خدمت شماست تا با ارائه بهترین خدمات تبلیغاتی در خدمت شما قرار گیرد


بیلبورد های جاده چالوس یکی از پرطرفدار ترین تبلیغات محیطی در استان البرز حتی برای کل ایران است ، به خاطر اینکه یکی از جاده های معروف ایرانه که از نظر آب و هوایی و تفریحی آوازش به گوش میرسد.

بیلبورد جاده چالوس

آوای ترمه با در دست داشتن بیلبورد های تبلیغاتی در اندازه های مختلف آماده خدمت رسانی در زمینه تبلیغات محیطی بیلبوردی در جاده چالوس می باشد 

برای اطلاعات بیشتر موقعیت ها و قیمت ها با ما تماس بگیرید 

 

026-32731619

0912-489-2060

0912-561-2456

در صورت تماس حتما ذکر کنید از طریق وب سایت تماس گرفته اید تا کارشناس مربوطه اطلاعات دقیق تری در اختیار شما قرار دهد

ابتدای ورودی جاده چالوس

 

 

ابتدای ورودی جاده چالوس

 

 

آزادگان-جنوب به شمال (به سمت میدان طالقانی)-نبش دوربرگردان به ابعاد 400*300 و متراژ 12 متر

جاده چالوس، با نام رسمی جاده 59، یکی از مهمترین جاده‌های دسترسی به شمال ایران برای مردم تهران و کرج است که از میان شهر کرج در استان البرز شروع و به شهر چالوس در مازندران وصل می‌شود. برخی این جاده را یکی از زیباترین جاده‌های جهان می‌دانند. محور چالوس - کرج از بی نظیرترین مناظر و چشم‌اندازهای بکر و طبیعی و از پرطرفدارترین مسیرهای منتهی به شمال کشور می‌باشد که همین امر گاهی سبب ترافیک‌های سنگین در تعطیلات می‌شود.

تا اواخر دوره قاجار، جاده‌ای بین کرج - چالوس وجود نداشته و تنها یک مسیر خاکی و مالرو، راه دسترسی به روستاهای این منطقه را تشکیل می‌داده اما به گونه‌ای نبود که ارتباط دهنده شمال و جنوب کشور باشد. این جاده در دوران پادشاهی رضاشاه و با دستور وی در سال 1312 مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

اجاره بیلبورد جاده چالوس

نبش دور برگردان جاده چالوس- بعد از نوین چرم (چالوس به کرج)  به ابعاد 500*310 و متراژ 15.5 متر

از این زمان به بعد، انواع رستوران‌ها و واحدهای اقامتی و پذیرایی در کنار این جاده شکل گرفت و با ساخت سد امیر کبیر (سد کرج) در سال 1340 به جاذبه‌ها و زیبایی‌های این جاده افزوده شد و در اندک زمانی این جاده به یکی از تفریحگاه‌های مهم گردشگری ایران تبدیل شد. به نقل از گفته‌های شفاهی از مردم قدیم، کارگران را برای کندن این تونل در دل کوه (چون کندن تونل کندوان آنهم بدون تجهیزات کار بسیار سخت و دشواری بود) با یک سکه پنج ریالی که در آن زمان ارزشمند بود تشویق می‌کردند و گفته می‌شود به ازای هر کلنگ پول داده می‌شده‌است. ساخت تونل کندوان از اردیبهشت ماه سال 1314 آغاز شد و ساخت در تاریخ 27 اردیبهشت 1317 به پایان رسید، طول تونل به مسافت یک هزار و 886 متر و عرض پنج الی هفت و ارتفاع شش متر است، باین تونل 13 کیلومتر از مسیر مرکز کرج به چالوس کاسته شد چون پیش از این برای طی این مسیر باید کوه دور زده می‌شد. این جاده در دامنه سلسله جبال البرز مرکزی از دوره گذشته ساخته شده‌است و امکانات و تأسیسات و اماکن گردشگری تفریحی و ورزشی که در حاشیه آن ساخته شده پس از این دوره بوده‌است که بعدها نیز عنوان چهارمین جاده زیبای جهان را کسب کرد.

بیلبورد جاده چالوس

نبش دور برگردان جاده چالوس- بعد از نوین چرم (چالوس به کرج)  به ابعاد 500*310 و متراژ 15.5 متر

رزرو بیلبورد جاده چالوس کرج

نرسیده به میدان آزادگان-شمال به جنوب نبش دوربرگردان به ابعاد 400*300 و متراژ 12 متر

اجاره بیلبورد جاده چالوس کرج

بیلبورد ورودی جاده چالوس 1 به ابعاد 620*310 و متراژ 20 متر

 

 

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید