نقش بیلبورد در تبلیغات و برندینگ

نقش بیلبورد در تبلیغات و برندینگ

گفته شد که بیلبورد ها یک وسیله تبلیغاتی برای کار شما در مدت زمان کوتاه می باشد پس باید از خلاقیت زیاد در طراحی و نوآوری استفاده کنیم و با دنیای پیشرفته و به روز بتوانیم پیش برویم اگر از تابلو های تبلیغاتی دیگر کپی برداری کنیم یا تنوعی ایجاد نکنیم باعث تاثیر منفی روی برند خود می شوید


اگر با تیم تبلیغاتی آوای ترمه هم قدم شوید می توانید از بروز ترین اخبار و سرگرمی های دنیا مطلع شوید و همچنین از خدمات و تخفیف های این تیم تبلیغاتی بهره مند بشوید و کانال تلگرامی خود را بوسیله ی این تیم حرفه ای تبلیغات در معرض دید همگان قرار دهید. تیم وبیما می تواند با توجه به تخصص هایی که دارد از جمله: برندینگ، تبلیغات گسترده و بازاریابی می تواند شما را در رونق کسب تان یاری دهد.

بیلبورد های تبلیغاتی در کرج 

این تابلو های تبلیغاتی بزرگ که در میدان ها، بزرگراه ها، خیابان ها و حتی به دیواره ی اتوبوس های شهری نصب می شوند می توانند در افزایش سود کسب و کار شما خیلی مفید و کارآمد باشند در واقع این تابلو های تبلیغاتی یک ابزار بازاریابی است که به شدت باعث جلب توجه افراد رهگذر از آن مکان می شوند.

 البته بیلبورد ها باید ویژگی هایی را دارا باشند:

تابلو های تبلیغاتی باید دارای یک شعار کلی و مختصر باشند تا تاثیر گذار باشد و هم اینکه افرادی که از مقابل این تابلو می گذرند بتوانند در مدت زمان کوتاه 7 تا 12 ثانیه این تبلیغ را بخوانند.

بیلبوردی تاثیر گذاری بیشتری دارد که دارای تصویری با رنگ آمیزی شاد و واضح باشد و بتواند منظور شما را خیلی صریح بیان کند و باید به این نکته توجه داشت که تصویر بیلبورد از کلمات به کار برده در آن مهم تر است چون در این مدت زمان کوتاه که گفته شد تصویر می تواند تاثیر بیشتری در ذهن مخاطب ایجاد کند.

یکی دیگر از نکاتی که باید در بیلبورد مورد توجه قرار گیرد مکانی است که تابلو تبلیغاتی نصب می شود بهتر است بیلبورد در مکان های عمومی و شلوغ نصب شود که بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

یکی از مهم ترین تفاوت های بیلبورد با سایر تبلیغات این می باشد که با کمترین زمان بیشترین تاثیر گذاری را در ذهن مخاطب ایجاد می کند البته اگر بتوانیم در تبلیغ مان از عکس های خنده دار استفاده کنیم تاثیر بیلبورد مان بیشتر نیز می شود. مخاطب با این نوع از تاثیری که از تبلیغ شما گرفته است به طرفدار های محصولات مورد تبلیغ شما اضافه می شود و به سمت شما می آید

شعار بیلبورد شما می تواند گسترده تر شود و به صورت صوتی یا تصویری در تلویزیون یا رادیو پخش شود.

اگر دقت داشته باشید در ورودی های هر شهر می توانید بیلبورد های رستوران ها، سفره خانه ها، اماکن و مناظر دیدنی را ببینید معمولا مسافران زیادی از شهر شما عبور می کنند که اطلاعات چندانی از این مکان ها در دسترس شان نیست پس این ابزار تبلیغاتی می تواند کسب وکار شما را رونق دهد.

 

عکس بیلبورد

 

بیلبورد و نقش آن در تبلیغات و برندینگ  

گفته شد که بیلبورد ها یک وسیله تبلیغاتی برای کار شما در مدت زمان کوتاه می باشد پس باید از خلاقیت زیاد در طراحی و نوآوری استفاده کنیم و با دنیای پیشرفته و به روز بتوانیم پیش برویم اگر از تابلو های تبلیغاتی دیگر کپی برداری کنیم یا تنوعی ایجاد نکنیم باعث تاثیر منفی روی برند خود می شوید همان طور که می خواهید برند تان برتر از برند دیگران باشد باید تبلیغات شما نیز برتر از آن ها باشد باید در نظر بگیریم چه تبلیغاتی برای مردم جذاب است. امروزه طراحی های سه بعدی، شرکت دادن مردم عادی و استفاده از عناصر متحرک در بین مدل های دیگر تبلیغات موفق تر عمل کرده است شما می توانید از این گونه تبلیغات ایده بگیرید.

برای استفاده از بیلبورد ها باید با اصول و قوانین آن آشنایی داشته باشید و نباید از عناصر فیزیکی و محیطی غافل شد.

 

 

 

 

026-32731619

0912-489-2060

0912-561-2456

در صورت تماس حتما ذکر کنید از طریق وب سایت تماس گرفته اید تا کارشناس مربوطه اطلاعات دقیق تری در اختیار شما قرار دهد

نظرات کاربران